O ANTUM
Twój
DEWELOPER
Twój
DEWELOPER

W Antum działamy lokalnie, nieszablonowo i z sąsiedzkim zacięciem.

Lokalnie, bo działamy i mieszkamy w okolicach Jarocina. Nie jesteśmy wielkim deweloperem z tysiącami realizacji na koncie – i uważamy, że to jest nasz plus.

Nieszablonowo, bo nie lubimy tak od kreski, taśmowo i projekt za projektem. Tworzymy mieszkania dla ludzi, dbamy o swoją renomę i chcemy, aby Antum było wśród inwestorów synonimem jakości. I już wiemy, że to procentuje.

Z sąsiedzkim zacięciem nie tylko dlatego, że o naszych osiedlach myślimy jak o całości, która ma ze sobą współgrać i nie tworzyć sąsiedzkich bitew o parking czy wywóz śmieci – ale i również dlatego, że tworzymy dla naszych sąsiadów. Jesteśmy przecież stąd, a kilka mieszkań z naszej oferty, dziś są domami dla naszej rodziny i znajomych.

0
OSOBOWA EKIPA
0
PODWYKONAWCÓW
0
M2 INWESTYCJI
WYBIERAJ LOKALNIE
WYBIERAJ LOKALNIE
Jarocin, Pleszew i Kotlin to nasze okolice. Tu sami żyjemy i mieszkamy, wybierając te miasta jako miejsce do życia dla naszych rodzin. Zaufaj małej, rodzinnej firmie z Twoich okolic. Wspieraj lokalną gospodarkę – wybierz sprawdzoną firmę, którą tworzą Twoi sąsiedzi.
Dlaczego warto
NAS WYBRAĆ?
Dlaczego warto
NAS WYBRAĆ?

Zapraszamy na Osiedle Czereśniowe wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą. To okazja nie tylko do zobaczenia wybudowanych przez nas mieszkań, ale i porozmawiania z innymi naszymi Klientami.

W Antum nie tylko budujemy mieszkania Twoich marzeń, ale i polecamy Ci sprawdzone, lokalne firmy remontowe i doradców kredytowych, którzy wesprą Cię na każdym kroku inwestycji.

Znamy się na swojej pracy. W budowie łączymy solidny fach budowlany z nowoczesnymi metodami – takimi, które w perspektywie miesięcy i lat naprawdę oszczędzają Twoje pieniądze.

Naszym Klientom oddajemy gotowe do meblowania mieszkania, ogrody i wykończone osiedla, które tylko czekają na nowych mieszkańców.

NASZ ZESPÓŁ

Za Antum stoi szereg specjalistów z różnych dziedzin.

Marcin Piotrowski

Architektura

Tadeusz Jakimiszyn

Wizualizacje

Antoni Filipowicz

Koncepcja i inwestycja

Przemysław Kaczmarek

Roboty budowlane i wykończeniowe

Tomasz Pohl

Roboty ciesielskie i dekarskie

Roman Łukaszewski

Roboty instalacji sanitarnych

Łukasz Jankowski

Roboty instalacji elektrycznych

Magdalena Szeps
Lokalny przewodnik

Piękne, nowo wybudowane osiedle w Jarocinie. Mieszkania z przynależnym ogrodem.

Antoni Filipowicz
Właściciel firmy

Czym się różni budowa domu od koncertu?

Od finałowego występu przed wielką widownią artystów dzieli tysiące prób i błędów.

Z budowaniem domów jest inaczej – każdy budujemy przecież tylko raz – i od razu musimy zagrać perfekcyjnie.

Skontaktuj się
Z NASZYM ZESPOŁEM
Skontaktuj się
Z NASZYM ZESPOŁEM

W Antum oferujemy Ci nie tylko mieszkania o najwyższym standardzie, ale i obsługę klienta, na której możesz polegać. Skontaktuj się z nami już dziś.

Anna Filipowicz
Biuro
Damian foto
Damian Mikołajczak
Sprzedaż
Tomasz Gierko
Tomasz Gierko
Kredyty